Hakkımızda

Pangea Danışmanlık Türk firmalarına finans, yönetim ve strateji alanlarında destek vermek, planlamacı ve eğitimci olmak amacı ile kurulmuştur.

Şirketlerin büyümesinin önündeki  en büyük görünmez engelin finansman sıkışıklığı olduğunu düşünüyoruz. Türk şirketleri finansal anlamda bankalar ile olan ilişkilerine son derece bağlı bir yapıya sahipler. Şirketlerimizin bilançolarına baktığımızda en büyük ortaklıkları genellikle bankalarla oluşturdukları sessiz ortaklıkları. Bu sessiz ortaklık yatırımcılar ile yapılan sözleşmeler gibi belirli bir sözleşmenin şartlarına bağlı olmadığı için de şirketlerin büyüme stratejileri ile bankaların şirketlerdeki büyüme stratejleri her zaman örtüşmemektedir.

Pangea Danışmanlık olarak Şirketinizin finansal durumunu tespit ederek, bankalarla yaptığınız ortaklığın her iki taraf için de bir kazan-kazan senaryosuna dönüşmesini sağlıyoruz.

Bankaların şirketinize ayırabileceği kaynakların tamamını kullanmadan Şirketinizin büyümesini desteklemek için gerektiğinde kurumsal yapınıza, şirketinizin kültürüne, desenine en iyi şekilde uyacak ortaklar bulmanıza destek oluyoruz.

Finansal stabilitenizi maksimum düzeye çıkardıktan sonra şirketinizin tahvil ihracı, halka arz gibi alternatif kaynak stratejilerini planlıyor ve en verimli en uygun maliyetli kaynağı sağlayacak stratejileri birlikte oluşturuyoruz.

MİSYONUMUZ

Türk firmalarının büyümelerine finansal açıdan destek olarak, özel şirketlerimizin büyümesini dolayısı ile de ülkemizin ekonomisinin büyümesine  destek olmayı amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Türk firmalarını finansal anlamdan Dünya ile rekabet edebilir alana taşımaya yardımcı olmak. Yaratıcı, yenilikçi, ilkeli bakış açımızla Türkiye’de finansman dendiğinde akıllara ilk gelen firma olmak.